امنیت کشور مدیون تلاشگران نیروی انتظامی است
45 بازدید
موضوع: علوم سیاسی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاری ایرنا
تاریخ نشر : Oct 9 2009 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0
امام جمعه موقت كيش: امنيت كشور مديون تلاشگران نيروي انتظامي است
كيش - امام جمعه موقت كيش گفت : امنيت از افضل نعمت هاي جوامع بشري است و امروز امنيت كشور مديون تلاشگران نيروي انتظامي است.
حجت الاسلام و المسلمين رحمان يوسف پور در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته كيش افزود : نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در استقرار اقتدار و عظمت نظام نقش مهمي را بر عهده دارد.
وي با اشاره به وظايف پرسنل نيروي انتظامي تاكيد كرد : اين نيرو در انجام وظايف خود بايد رافت و دقت را سرلوحه كار خود قرار دهد.
امام جمعه موقت كيش سپس در خصوص اجلاس اخير ژنو نيز گفت: جلسه اين اجلاس پيروزي جديدي را نصيب كشور و ملت كرد به طوري كه با قبول حق غني سازي ايران اين روند همچنان در كشور ادامه خواهد يافت.
يوسف پور در ادامه خطبه هاي نماز جمعه اين هفته كيش به جنايات صهيونيست ها اشاره كرد و گفت: مزدوران اين رژيم با محاصره مسجدالاقصي متاسفانه جنايت ديگري بر عليه ملت فلسطين آفريدند كه هرگز جنايات آنها عليه مردم مظلوم فلسطين از ياد نخواهد رفت.
وي با اشاره به مناسبت هاي مختلف هفته سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) را به نمازگزارن تسليت گفت و اظهار داشت:ايشان به عنوان رييس مذهب شيعه نمادي از عشق به ولايت بود زيرا آن حضرت ولايت را يكي از پراهميت ترين مساله اسلام مي دانستند.
امام جمعه موقت كيش عشق به ولايت را برگرفته از مكتب قرآن دانست و افزود : اعتقاد به ولايت فقيه نشات گرفته از ارتباط مسلمانان با مكتب قرآن است كه حضرت امام جعفر صادق (ع) به آن ايمان قلبي داشتند.
پيش از خطبه هاي نماز جمعه، سرهنگ هوشنگ حسيني فرمانده نيروي انتظامي جزيره كيش به مناسبت هفته نيروي انتظامي گزارشي از عملكرد اين نيرو در جزيره كيش را ارايه داد.
آدرس اینترنتی