خبرنگاران با صداقت و تعهد وقایع جامعه را ثبت می‌کنند‌
38 بازدید
موضوع: سایر
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت كيش گفت: خبرنگاران با صداقت،‌ شجاعت و تعهد وقايع جامعه را ثبت مي‌كنند.به گزارش خبرگزاري فارس از كيش، حجت‌الاسلام رحمان يوسف‌پور ظهر امروز در خطبه‌هاي باشكوه نماز جمعه اين هفته با اشاره به نزديك شدن ماه مبارك رمضان گفت: با تقواترين مردم كساني هستند كه به فرايض ديني خود عمل مي‌كنند.
وي همچنين با يادآوري شهادت خبرنگار ايرنا در مزار شريف و نامگذاري اين روز به نام روز خبرنگار اظهار داشت: محمود صارمي تمام ويژگي‌هاي يك خبرنگار آشنا به حرفه خود از جمله صداقت، شجاعت و تعهد را داشت.
امام جمعه موقت كيش همچنين در فرازي ديگر شهادت سرلشگر بابايي را يادآور شد و افزود: سالروز بمباران هيروشيما و تشكيل جهاد دانشگاهي از ديگر مناسبت‌هاي هفته است كه در جاي خود بايد به آنها پرداخته شود.
يوسف‌پور با اشاره به فرمايشات مقام معظم مبني بر اينكه اگر قدرت استكبار آمريكا محدود شود، خطر سلاح‌هاي هسته‌اي نيز محدود مي‌شود، افزود: بازي‌هاي سياسي و مماشات سران كشورهاي عربي منجر به عدم پيروزي مردم فلسطين در عرصه‌هاي مختلف سياسي و اجتماعي مي‌شود.
وي در آستانه ورود به مبارك ماه رمضان با يادآوري فراميشان نبي اكرم (ص) افزود: نبي مكرم اسلام (ص) مي‌فرمايند كه ماه مبارك رمضان به سوي شما مي‌آيد و در اين ماه شما به مهماني خداوند دعوت مي‌شويد و شب‌ها و روزهايش بهتر از بقيه روزهاي سال است و دعاهاي شما مستجاب مي‌شود و درهاي جهنم بسته و درهاي بهشت به روي شما باز مي‌شود.
امام جمعه موقت كيش از مهمانان عزيزي كه در جشن گلريزان كيش شركت كردند، تشكر و قدرداني كرد و اين كار خداپسندانه را كاري الهي برشمرد و آزاد كردن زنداني‌هاي متعهد مالي را با توجه به نزديگي ماه مبارك رمضان بسيار ارزشمند دانست.