آمریکا همواره در اوضاع سیاسی ایران دخالت و کارشکنی کرده است
49 بازدید
موضوع: علوم سیاسی
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاری ایرنا
تاریخ نشر : Dec 24 1911 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0

آمریکا همواره در اوضاع سیاسی ایران دخالت و کارشکنی کرده است
امام جمعه موقت کیش گفت: آمریکا همواره به صورت آشکار و پنهان، در اوضاع سیاسی ایران دخالت و کارشکنی کرده است.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام رحمان یوسف پور در خطبه های نمازجمعه این هفته کیش افزود: آمریکائیان همواره در تلاش هستند تا ایران را با دو گزینه نامطلوب تسلیم شدن به خواسته‌های غرب یا تحمل فشار و انزوا روبه‌رو کند که ملت ایران نیز مانند همیشه با بصیرتی مثال زدنی با تبعیت از ولی فقیه، جواب دندان شکنی را به استکبار داده اند.
وی باتاکید بر این مطلب که هرگونه دخالت کشورهای خارجی در امور داخلی ایران محکوم به شکست خواهد شد، ادامه داد: آنان در ظاهر ژست حقوق بشری را گرفته اند و مدعی مذاکره با ایران هستند اما در عمل با تحریم ها، قطعنامه ها، دخالت در امور ایران، جاسوسی و دروغ سازی و تبلیغ علیه کشورمان تلاش می کنند که در مسائل ایران دخالت کنند.
یوسف پور در ادامه سخنان خود با قدردانی از تلاش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای فرود آوردن هواپیمایی جاسوسی آمریکا، اظهارداشت: این واقعه نشان داد که در جنگ‌های الکترونیکی هم ایران اسلامی نسبت به کشورهای آمریکایی و اروپایی پیشرفته‌تر است.
امام جمعه موقت کیش بیان داشت: این اقدام نشان داد امروز هیچ گونه تحرک شیطنت‌آمیزی از سوی دشمنان ایران اسلامی از چشم تیز بین حافظان امنیت کشور دور نمی‌ماند.
وی در قسمت دیگری از خطبه ها با اشاره به هفتم دیماه سال 58 سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی، یادآور شد: نهضت سواد آموزی از یادگار های امام خمینی (ره) است که توانست از یک حرکت محدود فرهنگی، به نهضتی فراگیر تبدیل شود و در شمار یکی از مقدس ترین آرمانهای انقلاب اسلامی در آید.
یوسف پور در پایان به سالروز ولادت حضرت مسیح (ع) نیز اشاره کرد و افزود: آن حضرت از مادری چون حضرت مریم (س) به اذن خداوند متولد شد که همه حالات، کارها و حرکات آن حضرت در زمان خود معجزه بود.
 

آدرس اینترنتی